
- Бар
- Коды:6234
ЭБ-215-80 36488 FESTO - Баллонды пневмоцилиндр, 215х80 мм
247 708 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EB-215-80 36488
Барысы: 80мм • Әрекет түрі: бір жақты әрекет • Стандартты өлшем: ø215 мм • Қосылым: G3/4 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36488 |
| Гофра | NR/BR |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Гофрлар саны | 1 |
| Ғимарат | болат |
| Макс. ұзартылған күйдегі биіктік | 135 |
| Макс. ауытқу | 10 |
| Аударылу бұрышы макс. | 20 |
| Таңбалау | EB-215-80 |
| Салмақ | 2000ж |
| Мин. орнату биіктігі | 50 |
| Монтаждау | ішкі бұрандасы бар ойық гайка |
| Негізгі материал | болат |
| Қосылу | G3/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | маймен жұмыс істеу мүмкін емес |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [-:-:4] |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | біржақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø215 мм |
| Қажетті орнату диаметрі | 230мм |
| Қалпына келтіру күші | 200Н |
| Барысы | 80 мм |
- Бағасы: 247 708 ₸


