
- Бар
- Коды:6237
ЭБ-250-185 36493 FESTO - Баллонды пневмоцилиндр, 250х185 мм
380 341 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EB-250-185 36493
Барысы: 185мм • Әрекет түрі: бір әрекетті • Стандартты өлшем: ø250мм • Қосылым: G3/4 • Корпус материалы: болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36493 |
| Гофра | NR/BR |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Гофрлар саны | 2 |
| Ғимарат | болат |
| Макс. ұзартылған күйдегі биіктік | 275 |
| Макс. ауытқу | 20 |
| Аударылу бұрышы макс. | 25 |
| Таңбалау | EB-250-185 |
| Салмақ | 3000г |
| Мин. орнату биіктігі | 75 |
| Монтаждау | ішкі бұрандасы бар ойық гайка |
| Негізгі материал | болат |
| Қосылу | G3/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | маймен жұмыс істеу мүмкін емес |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [-:-:4] |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | біржақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø250 мм |
| Қажетті орнату диаметрі | 265мм |
| Қалпына келтіру күші | 200Н |
| Барысы | 185мм |
- Бағасы: 380 341 ₸


