
- Бар
- Коды:6229
ЭБ-80-45 2748904 FESTO - Баллонды пневмоцилиндр, 80х45 мм
205 474 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EB-80-45 2748904
Жүріс: 45мм • Әрекет түрі: бір жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø80мм • Қосылым: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2748904 |
| Гофра | CR |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Гофрлар саны | 1 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ұзартылған күйдегі биіктік | 110 |
| Макс. ауытқу | 10 |
| Аударылу бұрышы макс. | 15 |
| Таңбалау | EB-80-45 |
| Салмақ | 500г |
| Мин. орнату биіктігі | 65 |
| Монтаждау | ішкі бұрандасы бар ойық гайка |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | маймен жұмыс істеу мүмкін емес |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [-:-:4] |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | біржақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø80 мм |
| Қажетті орнату диаметрі | 95 мм |
| Қалпына келтіру күші | 200Н |
| Барысы | 45мм |
- Бағасы: 205 474 ₸


