
- Бар
- Коды:275009
ZF3500-0000-2500 Pemaks - Штоксыз пневмоцилиндр, 50х2500 мм, каретка бір стор., мыс. сырғыма., G1/4
5 616 500 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ZF3500-0000-2500
Поршеньнің диаметрі: 50мм • Инсульт: 2500мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралуға қарсы: сырғымалы бағыттаушы • Қосылым: G1/4 • Корпус материалы: элоксалмен қапталған алюминий
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ZF3500-0000-2500 |
| Поршеньнің диаметрі | 50 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Арба | элоксалды жабыны бар алюминий |
| Ғимарат | элоксалды жабыны бар алюминий |
| Қақпақ | элоксалды жабыны бар алюминий |
| Монтаждау | табан тіректері |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Өндіруші | Pemaks |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Жылдамдық | 10 ÷ 1000мм/с |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 1178Н |
| Арба түрі | бір жағынан тірек платформасымен |
| Датчиктерді орнатуға арналған профиль түрі | 2 жақтан позиция датчиктеріне арналған ойықтар |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 2500мм |
- Бағасы: 5 616 500 ₸

