
- Бар
- Коды:275023
ZFF3251-0000-0300 Pemaks - штангасыз пневматикалық цилиндр, 25х300 мм, екі сөреден тасымалдау, мысалы. сырғанау., G1/8
1 926 872 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ZFF3251-0000-0300
Поршеньнің диаметрі: 25мм • Инсульт: 300мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралуға қарсы: сырғымалы бағыттаушы • Қосылым: G1/8 • Корпус материалы: элоксалмен қапталған алюминий
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ZFF3251-0000-0300 |
| Поршеньнің диаметрі | 25мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Арба | элоксалды жабыны бар алюминий |
| Ғимарат | элоксалды жабыны бар алюминий |
| Қақпақ | элоксалды жабыны бар алюминий |
| Монтаждау | табан тіректері |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Өндіруші | Pemaks |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Жылдамдық | 10 ÷ 1000мм/с |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 295Н |
| Арба түрі | екі жағынан тірек платформасымен |
| Датчиктерді орнатуға арналған профиль түрі | 2 жақтан позиция датчиктеріне арналған ойықтар |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 300мм |
- Бағасы: 1 926 872 ₸

