
- Бар
- Коды:275256
ZS1400-0000-1400 Pemaks - Штоксыз пневмоцилиндр, 40x1400 мм, стандартты каретка, базалық мысал, G1/4
2 374 140 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ZS1400-0000-1400
Поршеньнің диаметрі: 40мм • Жүріс: 1400мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: негізгі бағыттаушы • Қосылым: G1/4 • Корпус материалы: элоксалмен қапталған алюминий
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ZS1400-0000-1400 |
| Поршеньнің диаметрі | 40 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Арба | элоксалды жабыны бар алюминий |
| Ғимарат | элоксалды жабыны бар алюминий |
| Қақпақ | элоксалды жабыны бар алюминий |
| Монтаждау | табан тіректері |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | негізгі бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Өндіруші | Pemaks |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Жылдамдық | 10 ÷ 1000мм/с |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 754Н |
| Арба түрі | стандартты |
| Датчиктерді орнатуға арналған профиль түрі | 2 жақтан позиция датчиктеріне арналған ойықтар |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 1400мм |
- Бағасы: 2 374 140 ₸

