
- Бар
- Коды:22379
NPCK-C-D-G38-K10 1489614 FESTO - Төсегі бар түзу фитинг. бұранда G3/8-10 мм
61 242 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы NPCK-C-D-G38-K10 1489614
Фитингтің пішіні: төсегі бар түзу фитинг. бұрандамен • Жалғау: G3/8-10 мм • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1489614 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Таңбалау | NPCK-C-D-G38-K10 |
| Салмақ | 51.15ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Қосылу | G3/8-10 мм |
| Қосылу, 1 арна | G3/8 |
| Қосылу, 2 арна | 10 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 120°C |
| Жұмыс қысымы | 12бар |
| Бұрандалы жалғағыш | тот баспайтын болат |
| Бұрандалы қосылыстың тығыздау түрі | тығыздағыш сақина |
| Тығыздағыш сақина | PEEK |
| Шартты өту | 6.2 мм |
| Фитинг нысаны | штуцер тікелей төсектен. жіппен |
- Бағасы: 61 242 ₸

