
- Бар
- Коды:29263
NEBC-F12G8-KH-1.5-N-S-F12G8 564192 FESTO - Қосқыш кабель
165 350 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы NEBC-F12G8-KH-1.5-N-S-F12G8 564192
Стандарт: EN 61076-2-101 • Электр қосылымы: Festo арнайы кодталған M12x1 8 істікшелі қосқыш • Кабель ұзындығы: 1м • Қорғаныс класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 0 ÷ 30 V тұрақты ток • Корпус материалы: термопластикалық полиуретан (TPU) • Түсі: ашық сұр, қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 564192 |
| Кабель атрибуттары | стандарт |
| Гайка | никельмен қапталған жез |
| Кабель диаметрі | 8мм |
| Кабель ұзындығы | 1м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Импульстік қуат | 0.8 шаршы |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Кабельдегі сымдар саны | 8 |
| Байланыстар | алтындатылған жез |
| Ғимарат | термопластикалық полиуретан (ТПУ) |
| Таңбалау | NEBC-F12G8-KH-1.5-N-S-F12G8 |
| Салмақ | 154ж |
| Кабельдің ең аз иілу радиусы | 56мм |
| Өру/оқшаулау | PP,TPE-U(PUR) |
| Негізгі материал | Пластик |
| Сымның көлденең қимасы | (1x(4x0.14))+4x0.75мм² |
| Қорғау сыныбы бойынша ескертпе | жиналған күйінде |
| Жұмыс температурасы | -25 ÷ 70°C |
| Жұмыс кернеуі | 0 ÷ 30 V DC |
| Стандарт | EN 61076-2-101 |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Қоршаған орта факторларына төзімділік | мұнайға төзімділік |
| Электр байланысы | Festo арнайы кодтамасы бар М12х1 8 істікшелі қосқыш |
| ашық сұрматериал бойынша белгілер | құрамында галоген жоқ |
- Бағасы: 165 350 ₸

