
- Бар
- Коды:29270
NEBC-M9W5-K-5-N-LE3 563712 FESTO - Жалғау кабелі
154 632 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы NEBC-M9W5-K-5-N-LE3 563712
Электр қосылымы: M9x0.5 5 істікшелі қосқыш, кабель • Кабель ұзындығы: 5м • Қорғаныс класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 0 ÷ 30 V тұрақты ток • Корпус материалы: полибутилентерефталат (PBT);термопластикалық полиуретан (TPU);полиамид (PA) • Түсі: ашық сұр, қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 563712 |
| Кабель атрибуттары | кабельдік тізбектер үшін жарамды |
| Кабель диаметрі | 5.5 мм |
| Кабель ұзындығы | 5м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Импульстік қуат | 0,5 шаршы |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Кабельдегі сымдар саны | 5 |
| Байланыстар | алтын жалатылған қола,алтын жалатылған жез |
| Ғимарат | полибутилентерефталат (PBT);термопластикалық полиуретан (TPU);полиамид (PA) |
| Макс. жүктеме тогы | 1.6A |
| Таңбалау | NEBC-M9W5-K-5-N-LE3 |
| Салмақ | 250г |
| Кабельдің ең аз иілу радиусы | 75 мм |
| Өру/оқшаулау | TPE-U(PUR) |
| Негізгі материал | Пластик |
| Сымның көлденең қимасы | 2x0.25+2x0.34+0.49мм² |
| Қорғау сыныбы бойынша ескертпе | жиналған күйінде |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс кернеуі | 0 ÷ 30 V DC |
| Ластану дәрежесі | 1 |
| Кабель қалқаны | Иә |
| Электр байланысы | қосқыш M9x0.5 5 істікшелі, кабель |
| ашық сұргайка | никельмен қапталған жез |
- Бағасы: 154 632 ₸

