
- Бар
- Коды:29284
NEBP-M16W6-K-2-M9W5 575898 FESTO - Қосқыш кабель
281 555 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы NEBP-M16W6-K-2-M9W5 575898
Электр қосылымы: M9x0.5 қосқышы 5 істікшелі, M16x0.75 қосқышы 6 істікшелі • Кабель ұзындығы: 2м • Қорғаныс класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 0 ÷ 30 V тұрақты ток • Корпус материалы: термопластикалық полиуретан (TPU) • Түсі: ашық сұр, қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 575898 |
| Кабель атрибуттары | кабельдік тізбектер үшін жарамды |
| Кабель диаметрі | 5.5 мм |
| Кабель ұзындығы | 2м |
| Қосымша функциялар | бұйым үшін арнайы контактілердің орналасуы |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Импульстік қуат | 0,5 шаршы |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Кабельдегі сымдар саны | 5 |
| Байланыстар | алтын жалатылған қола,алтын жалатылған жез |
| Ғимарат | термопластикалық полиуретан (ТПУ) |
| Макс. жүктеме тогы | 0.125A |
| Таңбалау | NEBP-M16W6-K-2-M9W5 |
| Салмақ | 160г |
| Кабельдің ең аз иілу радиусы | 75 мм |
| Өру/оқшаулау | TPE-U(PUR) |
| Негізгі материал | Пластик |
| Сымның көлденең қимасы | 2x0.25+2x0.34+0.49мм² |
| Қорғау сыныбы бойынша ескертпе | жиналған күйінде |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс кернеуі | 0 ÷ 30 V DC |
| Ластану дәрежесі | 1 |
| Кабель қалқаны | Иә |
| Электр байланысы | M9x0.5 қосқышы 5 істікшелі, M16x0.75 қосқышы 6 істікшелі |
| ашық сұргайка | никельмен қапталған жез |
- Бағасы: 281 555 ₸

