
- Бар
- Коды:8387
КП-12-600 178456 FESTO - Бекіткіш патрон
209 539 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы KP-12-600 178456
Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 178456 |
| Өзек диаметрі | 12мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | KP-12-600 |
| Салмақ | 50г |
| Шығарудың ең аз қысымы | 3 bar |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | алюминий |
| Поршень | POM |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Көктем | серіппелі болат |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Қысқыш иінтірегі | Жез |
| Статикалық ұстау күші | 600Н |
| Штанганың қысқыш модулінің түрі | штанганың кез келген қалпында қысқыш |
| Конструкция түрі | көлбеу дискілер |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
- Бағасы: 209 539 ₸

