
- Бар
- Коды:199632
ADN-S-10-5- I-F1A 8142518 FESTO - Пневматикалық цилиндр, 10х5 мм, қос. іс-әрекет, ішкі. ою
27 982 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ADN-S-10-5-I-F1A 8142518
Поршеньнің диаметрі: 10мм • Жүріс: 5мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: - • Орындалуы: литий-ионды аккумуляторларды өндіруге арналған (құрамында мыс жоқ) • Позицияны анықтау: жоқ (магнитті емес) • Жалғау: M3 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8142518 |
| Поршеньнің диаметрі | 10 мм |
| Динамикалық тығыздағыштар | NBR,TPE-U(PU) |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | литий-ионды аккумуляторларды өндіруге арналған (құрамында мыс жоқ) |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ішкі бұранда |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | алюминий |
| Таңбалау | ADN-S-10-5-I-F1A |
| Салмақ | 12.2ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | жоқ (магнитті емес) |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жылжымалы масса | 4.1ж |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 8бар |
| Өзек бұранда | M3 |
| Үйлесімділік | FESTO ADN-S |
| Стандарт | - |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 30.2Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 47Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | бекіткіш сақинадағы ішкі қақпағы бар профильді |
| Барысы | 5мм |
| Өзек | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 27 982 ₸






