
- Бар
- Коды:199654
ADN-S-12-15- I-P-A-F1A 8142564 FESTO - Пневматикалық цилиндр, 12х15 мм, қос. іс-әрекет, ішкі. ою
35 441 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ADN-S-12-15-I-P-A-F1A 8142564
Поршеньнің диаметрі: 12мм • Жүріс: 15мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: - • Орындалуы: литий-ионды аккумуляторларды өндіруге арналған (құрамында мыс жоқ) • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: M5 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8142564 |
| Поршеньнің диаметрі | 12мм |
| Динамикалық тығыздағыштар | NBR,TPE-U(PU) |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | литий-ионды аккумуляторларды өндіруге арналған (құрамында мыс жоқ) |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ішкі бұранда |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Таңбалау | ADN-S-12-15-I-P-A-F1A |
| Монтаждау | ішкі бұранда арқылы өтетін тесік |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -1 ÷ 10бар |
| Өзек бұранда | M3 |
| Үйлесімділік | FESTO ADN-S |
| Стандарт | - |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 51Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 68Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | бекіткіш сақинадағы ішкі қақпағы бар профильді |
| Барысы | 15мм |
| Өзек | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 35 441 ₸




