
- Бар
- Коды:4763
DPDM-...-20- - 4654766 FESTO - Пневмоцилиндр, 20 мм, төс. ою
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DPDM-...-20- - 4654766
Поршеньнің диаметрі: 20мм • Жүріс: 5 ÷ 50мм • Әрекет түрі: конфигурацияға байланысты • Орындалуы: конфигурацияға байланысты • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: бағыттаушы өзектер • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4654766 |
| Поршеньнің диаметрі | 20мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | конфигурациясына байланысты |
| Штоктың орындалуы | конфигурациясына байланысты |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | DPDM-...-20- - |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | бағыттаушы өзектер |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 120°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 8бар |
| Өзек бұранда | M8 |
| Үйлесімділік | FESTO DPDM |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 158Н |
| 6 бардағы теориялық күш | 158 ÷ 188Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 188Н |
| Әрекет түрі | конфигурациясына байланысты |
| Конструкция түрі | профильден алынған корпус |
| Барысы | 5 ÷ 50мм |
| Өзек | тот баспайтын болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

