
- Бар
- Коды:4837
ДПДМ-32-15- PA 4828437 FESTO - Пневматикалық цилиндр, 32х15 мм, қос. іс-әрекет, нар. ою
63 648 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DPDM-32-15-PA 4828437
Поршеньнің диаметрі: 32мм • Инсульт: 15мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: бағыттаушы рельс жоқ • Қосылым: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4828437 |
| Поршеньнің диаметрі | 32мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | DPDM-32-15-PA |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | бағыттаушы жоқ |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 8бар |
| Өзек бұранда | M10x1.25 |
| Үйлесімділік | FESTO DPDM |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 415Н |
| 6 бардағы теориялық күш | 483Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 483Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | профильден алынған корпус |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 15мм |
| Өзек | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 63 648 ₸




