
- Бар
- Коды:4694
ДПДМ-6-10- PA 4830901 FESTO - Пневматикалық цилиндр, 6х10 мм, қос. іс-әрекет, нар. ою
36 638 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DPDM-6-10-PA 4830901
Поршеньнің диаметрі: 6мм • Инсульт: 10мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: бағыттаушы рельс жоқ • Қосылым: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4830901 |
| Поршеньнің диаметрі | 6мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | DPDM-6-10-PA |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | бағыттаушы жоқ |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1.8 ÷ 8бар |
| Өзек бұранда | M3 |
| Үйлесімділік | FESTO DPDM |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 13Н |
| 6 бардағы теориялық күш | 17Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 17Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | профильден алынған корпус |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 10 мм |
| Өзек | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 36 638 ₸




