
- Бар
- Коды:9348
АДВУ-125-40- P-A 175755 FESTO - UNITOP пневматикалық цилиндрі, 125х40 мм, қос. іс-әрекет, ішкі. ою
1 387 555 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ADVU-125-40-P-A 175755
Поршеньнің диаметрі: 125мм • Жүріс: 40мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: UNITOP • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 175755 |
| Фланец бұрандалары | мырышталған болат |
| Поршеньнің диаметрі | 125мм |
| Динамикалық тығыздағыштар | NBR,TPE-U(PU) |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ішкі бұранда |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | ADVU-125-40-P-A |
| Салмақ | 4098ж |
| Орталықаралық қашықтық | 110 мм |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 0.5 ÷ 10бар |
| Өзек бұранда | M16 |
| Үйлесімділік | FESTO ADVUUNITOP |
| Стандарт | UNITOP |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 6881Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 7363Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | сыртқы бұрандалы қақпақтары бар профильді |
| Барысы | 40 мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 1 387 555 ₸


