
- Бар
- Коды:3623
АДНГФ-100-10- P-A 554286 FESTO - ISO 21287, 100x10 мм бағыттағышы бар пневматикалық цилиндр
258 369 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ADNGF-100-10-P-A 554286
Поршеньнің диаметрі: 100мм • Жүріс: 10мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: ISO 21287 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: бағыттаушы шыбықтар • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 554286 |
| Поршеньнің диаметрі | 100мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Таңбалау | ADNGF-100-10-P-A |
| Салмақ | 2789г |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | бағыттаушы өзектер |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | ISO 21287 стандартына сәйкес сырғымалы бағыттағыштан штанга бағыттаушы штангалар мен траверстер арқылы бұрылудан қорғалған |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| Үйлесімділік | FESTO ADNGFISO 15552/21287 |
| Стандарт | ISO 21287 |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 4524Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 4712Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | сыртқы бұрандалы қақпақтары бар профильді |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 10 мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 258 369 ₸





