
- Бар
- Коды:3492
АДНГФ-16-25- P-A 554216 FESTO - ISO 21287, 16x25 мм бағыттаушы рельсті пневматикалық цилиндр
66 753 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ADNGF-16-25-P-A 554216
Поршеньнің диаметрі: 16мм • Жүріс: 25мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: ISO 21287 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: бағыттаушы шыбықтар • Жалғау: M5 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 554216 |
| Поршеньнің диаметрі | 16мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Таңбалау | ADNGF-16-25-P-A |
| Салмақ | 133ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | бағыттаушы өзектер |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | ISO 21287 стандартына сәйкес сырғымалы бағыттағыштан штанга бағыттаушы штангалар мен траверстер арқылы бұрылудан қорғалған |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 10бар |
| Үйлесімділік | FESTO ADNGFISO 15552/21287 |
| Стандарт | ISO 21287 |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 90Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 121Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | сыртқы бұрандалы қақпақтары бар профильді |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 25мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 66 753 ₸





