
- Бар
- Коды:3518
АДНГФ-25-20- P-A 554232 FESTO - ISO 21287, 25х20 мм бағыттаушы рельсті пневматикалық цилиндр
78 784 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ADNGF-25-20-P-A 554232
Поршеньнің диаметрі: 25мм • Жүріс: 20мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: ISO 21287 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: бағыттаушы шыбықтар • Жалғау: M5 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 554232 |
| Поршеньнің диаметрі | 25мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Таңбалау | ADNGF-25-20-P-A |
| Салмақ | 247ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | бағыттаушы өзектер |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | ISO 21287 стандартына сәйкес сырғымалы бағыттағыштан штанга бағыттаушы штангалар мен траверстер арқылы бұрылудан қорғалған |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| Үйлесімділік | FESTO ADNGFISO 15552/21287 |
| Стандарт | ISO 21287 |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 247Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 295Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | сыртқы бұрандалы қақпақтары бар профильді |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 20мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 78 784 ₸





