
- Бар
- Коды:10284
ADVUL-40- -P-A-S6 156215 FESTO - Бағыттағышы бар пневматикалық цилиндр, 40 мм, қос. әрекет.
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ADVUL-40- -P-A-S6 156215
Поршеньнің диаметрі: 40мм • Жүріс: 1 ÷ 300мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: UNITOP • Орындалуы: ыстыққа төзімді тығыздағыштар (макс. 120°C) • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: бағыттаушы өзектер • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 156215 |
| Фланец бұрандалары | мырышталған болат |
| Поршеньнің диаметрі | 40 мм |
| Динамикалық тығыздағыштар | FPM |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | ыстыққа төзімді тығыздағыштар (макс. 120°C) |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | ADVUL-40- -P-A-S6 |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | бағыттаушы өзектер |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 120°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| Үйлесімділік | FESTO ADVUUNITOP |
| Стандарт | UNITOP |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 686Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 754Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | сыртқы бұрандалы қақпақтары бар профильді |
| Барысы | 1 ÷ 300мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


