
- Бар
- Коды:28397
CMMP-AS-C5-11A-P3-M0 1622903 FESTO - Қозғалтқыш (серво жетек) драйвері
5 359 278 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CMMP-AS-C5-11A-P3-M0 1622903
Қорғау класы: IP10, IP20 • Жұмыс кернеуі: 400 V AC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1622903 |
| Шығу жиілігі | 0 ÷ 1.000 Hz |
| Дискретті кірістер, саны | 10 |
| Көрсету | 7 таңбалы |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±10 % |
| Логика үшін рұқсат етілген диапазон, кернеу | ± 20 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Кіру нүктесінің кедергісі | 20 kOhm |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | Ethernet,USB,параметрлерді конфигурациялау және іске қосу |
| Қорғау сыныбы | IP10IP20 |
| Аналогтық кіріс параметрлерінің саны | 2 |
| Аналогтық бақылау шығыстарының саны | 2 |
| Жұмыс кернеуінің фазаларының саны | 3 фазалы |
| Коммуникациялық профиль | DS301/DSP402 |
| Макс. ұзақ мерзімді ең жоғары ток | 5 s |
| Макс. ток, логиканың цифрлық шығысы | 100 mA |
| Таңбалау | CMMP-AS-C5-11A-P3-M0 |
| Салмақ | 3800г |
| Монтаждау | тартылған монтаж тақтасында |
| Тежеу импульсінің қуаты | 8,5 kVA |
| Контроллердің номиналды қуаты | 3000 VA |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі, логиканы қоректендіру | 24 V |
| Номиналды ток | 5, A5.5A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары жүктеме | 6.000 VA |
| Токты тұтыну, қысқыш тежегішсіз логиканы қуаттандыру | 0.0416666666666667 |
| Хаттама | CANopen Modbus/TCP |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 400 V AC |
| Бақылау шығысының жұмыс ауқымы | ± 10 V |
| Кіру параметрлерінің жұмыс ауқымы | ± 10 V |
| Рұқсат ету қабілеті | 9 бит |
| Fieldbus қосылымы | CANopen,Modbus/TCP |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Тежеуіш кедергісі | 68 Ohm |
| Қауіпсіздік функциясы | қауіпсіз аялдама 1 (SS1)қауіпсіз сәтті өшіру (STO) |
| Айнымалы токтың жиілігі | 50 ÷ 60Гц |
- Бағасы: 5 359 278 ₸

