
- Бар
- Коды:28390
CMMT-AS-C4-3A-EC-S1 5340820 FESTO - Қозғалтқыш (серво жетек) драйвері
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CMMT-AS-C4-3A-EC-S1 5340820
Дискретті шығыс: PNP • Қорғау класы: IP20 • Жұмыс кернеуі: 230 V AC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 5340820 |
| Шығу жиілігі | 0 ÷ 599 Hz |
| Дискретті кірістер, саны | 12 |
| Дискретті шығу | PNP |
| Көрсету | жарық диоды жасыл/сары/қызыл |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | =-20 % / 15 % |
| Логика үшін рұқсат етілген диапазон, кернеу | ± 20 % |
| Рұқсат етілген диапазон, жүктеме қуаты | =-20 %/15 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Кіру нүктесінің кедергісі | 70 kOhm |
| Импульстік қуат | 6кВ |
| Қауіпсіздік сыныбы | I |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Аналогтық кіріс параметрлерінің саны | 1 |
| Жұмыс кернеуінің фазаларының саны | 1-фазалық |
| Коммуникациялық профиль | CiA402,CoE (CANopen over EtherCAT),EoE (Ethernet over EtherCAT),FoE (File over EtherCAT) |
| Макс. ұзақ мерзімді ең жоғары ток | 2 s |
| Логикалық қуат, тежегішті ұстап тұру және ішке/сыртқа шығару үшін максималды ток тұтынуы. | 2,3 A |
| Макс. ток, логиканың цифрлық шығысы | 20 mA |
| Желілік сүзгісіз қозғалтқыш кабелінің максималды ұзындығы | 25м |
| Таңбалау | CMMT-AS-C4-3A-EC-S1 |
| Салмақ | 1400г |
| Монтаждау | монтаждау плитасы, бұрандамалы |
| Монтаждау ережесі | тігінен,еркін конвекцияны қамтамасыз ете отырып |
| Тежеу импульсінің қуаты | 1,6 kW |
| Контроллердің номиналды қуаты | 700 W |
| Номиналды кернеу, жүктеменің тұрақты токпен қоректенуі | 320В ораза.ағым |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі, логиканы қоректендіру | 24 V |
| Номиналды ток, жүктеме қуаты | 5, А5.6А |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 5 - 90%, конденсат түзілмейді |
| Ең жоғары жүктеме | 2.000 W |
| Ең жоғары ток, жүктеме қуаты | 16,8 A |
| Токты тұтыну, қысқыш тежегішсіз логиканы қуаттандыру | 0,5 A |
| Қоршаған орта температурасы туралы ескертпе | Power must be reduced by 3%/°C at ambient temperatures above 40°C. |
| Хаттама | EtherCAT |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 230 V AC |
| Аналогтық кірістердің жұмыс ауқымы | ± 10 V |
| Кіру параметрлерінің жұмыс ауқымы | ± 10 V |
| Контроллердің жұмыс режимі | Autotuning,Cascade controller,Homing,Interpolated mode via fieldbus,P контроллер позиционирования,PI current regulator for F or M,PI контроллер скорости,Profile operation with record and direct mode,Setting-up,Synchronised operating modes |
| Fieldbus қосылымы | EtherCAT |
| Ерекшелік, сандық енгізу | Based on IEC 61131-2, type 3 |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Тежеуіш резистор, сыртқы | 70 ÷ 100 Ohm |
| Тежеуіш резистор, кіріктірілген | 100 Ohm |
| Қауіпсіздік функциясы | қауіпсіз тоқтау 1 (SS1)моментті қауіпсіз өшіру (STO)тежегішті қауіпсіз басқару (SBC) |
| Айнымалы токтың жиілігі | 48 ÷ 62Гц |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

