
- Бар
- Коды:28405
CMMO-ST-C5-1-DION 1512317 FESTO - Қозғалтқыш (серво жетек) драйвері
886 500 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CMMO-ST-C5-1-DION 1512317
Дискретті шығыс: NPN • Қорғау класы: IP40
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1512317 |
| Позиция датчигі | Датчик |
| Ротордың орналасу датчигі | Датчик |
| Дискретті кірістер, саны | 11 |
| Дискретті шығу | NPN |
| Көрсету | 7 таңбалы |
| Логика үшін рұқсат етілген диапазон, кернеу | ± 15 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | Ethernet |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Макс. ток, логиканың цифрлық шығысы | 100 mA |
| Таңбалау | CMMO-ST-C5-1-DION |
| Салмақ | 290г |
| Монтаждау | тартылғанорнату тақтасындажоғарғы рельспен |
| Тежеу импульсінің қуаты | 0,1 kVA |
| Реттелетін токты азайту | Бағдарламалық қамтамасыз етуді пайдалана отырып |
| Номиналды токты баптау | Бағдарламалық қамтамасыз етуді пайдалана отырып |
| Қадамды орнату | Бағдарламалық қамтамасыз етуді пайдалана отырып |
| Номиналды кернеу, жүктеменің тұрақты токпен қоректенуі | 24 Постқа.ағым |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі, логиканы қоректендіру | 24 V |
| Номиналды шығыс тогы | 5,7 A |
| Номиналды ток, логиканы қоректендіру | 0,3 A |
| Номиналды ток, жүктеме қуаты | 0.25А |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90%, конденсат түзілмейді |
| Ең жоғары ток, жүктеме қуаты | 0.333333333333333 |
| Хаттама | TCP/IP |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 50°C |
| Ерекшелік, сандық енгізу | IEC 61131-2 бойынша |
| Тежеуіш кедергісі | 15 Ohm |
| Қауіпсіздік функциясы | сәтті қауіпсіз ажырату (СТО) |
- Бағасы: 886 500 ₸






