
- Бар
- Коды:3384
ӘДК-32-10- I-P-A 188205 FESTO - Пневматикалық цилиндр, 32х10 мм, қос. іс-әрекет, ішкі. ою
57 832 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы ADVC-32-10-I-P-A 188205
Поршеньнің диаметрі: 32мм • Жүріс: 10мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: ISO 6431 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 188205 |
| Поршеньнің диаметрі | 32мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ішкі бұранда |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Таңбалау | ADVC-32-10-I-P-A |
| Салмақ | 340г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жылжымалы масса | 55ж |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| Өзек бұранда | M6 |
| Үйлесімділік | FESTO ADVCISO 6431 |
| Стандарт | ISO 6431 |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 415Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 483Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | бекіткіш сақинадағы ішкі қақпағы бар профильді |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 10 мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 57 832 ₸






