
- Бар
- Коды:2305
АЕВК-10-10- A-P-A 188073 FESTO - Пневматикалық цилиндр, 10х10 мм, бір реттік. іс-әрекет, нар. ою
35 996 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы AEVC-10-10-A-P-A 188073
Поршеньнің диаметрі: 10мм • Инсульт: 10мм • Әрекет түрі: бір әрекетті (өзек тартылған) • Стандарт: - • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 188073 |
| Поршеньнің диаметрі | 10 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Таңбалау | AEVC-10-10-A-P-A |
| Салмақ | 44г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жылжымалы масса | 3.5ж |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 8бар |
| Өзек бұранда | M4 |
| Үйлесімділік | FESTO ADVC |
| Стандарт | - |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 41Н |
| Әрекет түрі | бір әрекетті (өзек тартылған) |
| Конструкция түрі | бекіткіш сақинадағы ішкі қақпағы бар профильді |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Кері серіппенің күші, кері тарту | 3Н |
| Барысы | 10 мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 35 996 ₸






