
- Бар
- Коды:2309
АЕВК-12-5- A-P-A 188084 FESTO - Пневматикалық цилиндр, 12х5 мм, бір реттік. іс-әрекет, нар. ою
37 401 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы AEVC-12-5-A-P-A 188084
Поршеньнің диаметрі: 12мм • Инсульт: 5мм • Әрекет түрі: бір әрекетті (өзек тартылған) • Стандарт: - • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 188084 |
| Поршеньнің диаметрі | 12мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Таңбалау | AEVC-12-5-A-P-A |
| Салмақ | 70г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жылжымалы масса | 8.4ж |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 10бар |
| Өзек бұранда | M5 |
| Үйлесімділік | FESTO ADVC |
| Стандарт | - |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 59Н |
| Әрекет түрі | бір әрекетті (өзек тартылған) |
| Конструкция түрі | бекіткіш сақинадағы ішкі қақпағы бар профильді |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Кері серіппенің күші, кері тарту | 4Н |
| Барысы | 5мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 37 401 ₸






