
- Бар
- Коды:2374
АЕВК-40-25- I-P 188227 FESTO - Пневматикалық цилиндр, 40х25 мм, бір реттік. іс-әрекет, ішкі. ою
73 829 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы AEVC-40-25-I-P 188227
Поршеньнің диаметрі: 40мм • Инсульт: 25мм • Әрекет түрі: бір әрекетті (өзек тартылған) • Стандарт: ISO 6431 • Позицияны анықтау: жоқ (магнитті емес) • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 188227 |
| Поршеньнің диаметрі | 40 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ішкі бұранда |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Таңбалау | AEVC-40-25-I-P |
| Салмақ | 560г |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | жоқ (магнитті емес) |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жылжымалы масса | 83ж |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| Өзек бұранда | M6 |
| Үйлесімділік | FESTO ADVCISO 6431 |
| Стандарт | ISO 6431 |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 707Н |
| Әрекет түрі | бір әрекетті (өзек тартылған) |
| Конструкция түрі | бекіткіш сақинадағы ішкі қақпағы бар профильді |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Кері серіппенің күші, кері тарту | 28Н |
| Барысы | 25мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 73 829 ₸






