
- Бар
- Коды:2289
АЕВК-4-2,5- P 188050 FESTO - Пневмоцилиндр, 4х2,5 мм, бір реттік. әрекет., бұранда жоқ
29 029 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы AEVC-4-2,5-P 188050
Поршеньнің диаметрі: 4мм • Жүріс: 2.5мм • Әрекет түрі: бір әрекетті (өзек тартылған) • Стандарт: - • Позицияның анықтамасы: жоқ (магнитті емес) • Жалғау: M3 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 188050 |
| Поршеньнің диаметрі | 4мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | бұранда жоқ |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Таңбалау | AEVC-4-2,5-P |
| Салмақ | 3.7ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | жоқ (магнитті емес) |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жылжымалы масса | 0.15ж |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 8бар |
| Үйлесімділік | FESTO ADVC |
| Стандарт | - |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 5Н |
| Әрекет түрі | бір әрекетті (өзек тартылған) |
| Конструкция түрі | бекіткіш сақинадағы ішкі қақпағы бар профильді |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Кері серіппенің күші, кері тарту | 1Н |
| Барысы | 2.5 мм |
| Өзек | анодталған алюминий |
- Бағасы: 29 029 ₸






