
- Бар
- Коды:6353
CLR-63-50- R-P-A-K11-R8 535508 FESTO - Желілік-айналмалы жетек, 63 мм, қос. әрекет.
1 409 108 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CLR-63-50-R-P-A-K11-R8 535508
Поршеньнің диаметрі: 63 мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Орындалуы: шаңнан қорғау;шашырауға қарсы • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 535508 |
| Фланец бұрандалары | Мырышталған,Болат |
| Поршеньнің диаметрі | 63мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | шаңнан қорғау;шашыраудан қорғау |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Таңбалау | CLR-63-50-R-P-A-K11-R8 |
| Салмақ | 2625ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бұрылу бағыты | оң жақ (сағат тілімен) |
| Жалпы барысы | 73мм |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 10бар |
| Өзек бұранда | M10 |
| Қырғыш | PPS |
| 6 бар қысымдағы қысудың теориялық күші | 1682Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | цилиндрден жасалған корпус |
| Бұрылу бұрышы | 90 ± 2° |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Қысқыш жүрісі | 50 мм |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
| 2 бар қысымдағы қысқыштың тиімді күші | 441Н |
| 4 бар қысымдағы қысқыштың тиімді күші | 823Н |
| 6 бар қысымдағы қысқыштың тиімді күші | 1386Н |
- Бағасы: 1 409 108 ₸


