
- Бар
- Коды:6053
DSL-20-80-270- CC-A-S20-KF-B 556640 FESTO - Сызықты-айналмалы жетек, 20х80 мм, қос. қуыс өзек
3 810 820 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DSL-20-80-270-CC-A-S20-KF-B 556640
Поршеньнің диаметрі: 20мм • Инсульт: 80мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 556640 |
| Поршеньнің диаметрі | 20мм |
| Бұрылу бұрышын баптау диапазоны | 0 ÷ 246 deg |
| Инерцияның рұқсат етілген сәті | 0.0012кгм2 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | екі жақты қуыс өзек |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Бұрылу бұрышының люфті | 0,05 deg |
| Макс. соққы жылдамдығы | 0,5м/с |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 1Гц |
| Таңбалау | DSL-20-80-270-CC-A-S20-KF-B |
| Салмақ | 1220ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен сыртқы жіппен Т-тәрізді ойыққа арналған бекіткіш |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.1 ° |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 8бар |
| 6 бар кезіндегі теориялық сәт | 2.5Нм |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 120.5Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 158Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | айналмалы қалақ |
| Дәл баптау | -3° |
| Демпфирлеу бұрышы | 12° |
| Бұрылу бұрышы | 0 ÷ 246° |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 80 мм |
| Өзек | шыңдалған болат |
- Бағасы: 3 810 820 ₸




