
- Бар
- Коды:10360
ДГПЛ-32-1000- PPV-A-B-KF 526660 FESTO - Штангасыз пневматикалық цилиндр, 32х1000 мм
6 330 538 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DGPL-32-1000-PPV-A-B-KF 526660
Поршеньнің диаметрі: 32мм • Инсульт: 1000мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 526660 |
| Поршеньнің диаметрі | 32мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 20мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | DGPL-32-1000-PPV-A-B-KF |
| Салмақ | 13720г |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жылжымалы масса | 890г |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Үйлесімділік | FESTO DGP |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 483Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 483Н |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 1000 мм |
- Бағасы: 6 330 538 ₸


