
- Бар
- Коды:10364
ДГПЛ-40-500- PPV-A-B-KF 526667 FESTO - Штангасыз пневматикалық цилиндр, 40х500 мм
6 293 578 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DGPL-40-500-PPV-A-B-KF 526667
Поршеньнің диаметрі: 40мм • Жүріс: 500мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 526667 |
| Поршеньнің диаметрі | 40 мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 30 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | DGPL-40-500-PPV-A-B-KF |
| Салмақ | 11676.5ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жылжымалы масса | 1700ж |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 8бар |
| Үйлесімділік | FESTO DGP |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 754Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 754Н |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 500 мм |
- Бағасы: 6 293 578 ₸


