
- Бар
- Коды:6829
DLP-100- -A 187480 FESTO - Желілік жетек
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DLP-100- -A 187480
Поршеньнің диаметрі: 100мм • Жүріс: 50 ÷ 500мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: NAMUR, VDI/VDE 3845 (NAMUR) • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Басып шығару әдісі | DLP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 187480 |
| Поршеньнің диаметрі | 100мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Жетек ПӘК-і | 0.95 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | DLP-100- -A |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Номиналды жұмыс қысымы | 6бар |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Жетек өлшемі | 100 |
| Жүріс резерві | 2 mm |
| Стандарт | NAMURVDI/VDE 3845 (NAMUR) |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 4524Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 4712Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 50 ÷ 500мм |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


