
- Бар
- Коды:8369
ФЭН-100-100- KF 34530 FESTO - ISO 15552 стандартына сәйкес 100x100 мм пневматикалық цилиндрге арналған H-тәрізді жылжымалы бағыттаушы
2 838 232 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы FENG-100-100-KF 34530
Поршеньнің диаметрі: 100мм • Жүріс: 100мм • Стандарт: ISO 15552 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34530 |
| Поршеньнің диаметрі | 100мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Бағыттаушы компонент | Шыңдалған болат |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | FENG-100-100-KF |
| Салмақ | 13760ж |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Стандарт | ISO 15552 |
| Конструкция түрі | Н-тәрізді |
| Траверса | Шыңдалған болат |
| Орын ауыстыру күші | 40Н |
| Барысы | 100мм |
- Бағасы: 2 838 232 ₸

