
- Бар
- Коды:8335
ФЭН-40-500- KF 34505 FESTO - ISO 15552 стандартына сәйкес 40x500 мм пневматикалық цилиндрге арналған H-тәрізді жылжымалы бағыттаушы
1 557 500 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы FENG-40-500-KF 34505
Поршеньнің диаметрі: 40мм • Жүріс: 500мм • Стандарт: ISO 15552 • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: домалау бағыттағышы (шарлы) • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 34505 |
| Поршеньнің диаметрі | 40 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Бағыттаушы компонент | Шыңдалған болат |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | FENG-40-500-KF |
| Салмақ | 3970ж |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Стандарт | ISO 15552 |
| Конструкция түрі | Н-тәрізді |
| Траверса | Анодталған алюминий |
| Орын ауыстыру күші | 15Н |
| Барысы | 500 мм |
- Бағасы: 1 557 500 ₸

