
- Бар
- Коды:5957
DRRD-20-180- FH-Y9A 1427379 FESTO - Айналмалы жетек, өлшемі 20, 2,41 Нм, 180°, M5, фланец, амортизаторы бар.
1 400 868 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DRRD-20-180-FH-Y9A 1427379
Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Үлгі өлшемі: 20 • Позицияны анықтау: сенсорларға арналған магнитпен • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1427379 |
| Білік | шыңдалған болат |
| Жарылыстан қорғау | Ex h (герметикалық оқшаулау) |
| Шығыс элементі | ернемек |
| Екі жақтан бұрылу бұрышын реттеу диапазоны | +10 /-190 deg |
| Инерцияның рұқсат етілген сәті | 0.125кгм2 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Таңбалау | DRRD-20-180-FH-Y9A |
| Жарылыстан қорғауды таңбалау | II 2D Ex h IIIC T120°C DbII 2G Ex h IIC T4 Gb |
| Салмақ | 883ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 10бар |
| 6 бар кезіндегі теориялық сәт | 2.41Нм |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | тірек-тегершікті беріліс |
| Өлшем | 20" |
| Демпфирлеу бұрышы | 72° |
| Бұрылу бұрышы | 180° |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
- Бағасы: 1 400 868 ₸







