
- Бар
- Коды:5966
DRRD-35-180- FH-Y9A 1547102 FESTO - Айналмалы жетек, өлшемі 35, 15,8 Нм, 180°, G1/8, фланец, амортизаторы бар.
2 437 458 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DRRD-35-180-FH-Y9A 1547102
Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем: 35 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1547102 |
| Білік | шыңдалған болат |
| Жарылыстан қорғау | Ex h (герметикалық оқшаулау) |
| Шығыс элементі | ернемек |
| Екі жақтан бұрылу бұрышын реттеу диапазоны | +10 /-190 deg |
| Инерцияның рұқсат етілген сәті | 1, кгм21,5кгм2 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | анодталған алюминий |
| Таңбалау | DRRD-35-180-FH-Y9A |
| Жарылыстан қорғауды таңбалау | II 2D Ex h IIIC T120°C DbII 2G Ex h IIC T4 Gb |
| Салмақ | 4784ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен тасымалдау тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 10бар |
| 6 бар кезіндегі теориялық сәт | 15.8Нм |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | тірек-тегершікті беріліс |
| Өлшем | 3.5" |
| Демпфирлеу бұрышы | 85° |
| Бұрылу бұрышы | 180° |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
- Бағасы: 2 437 458 ₸







