
- Бар
- Коды:25603
ДСМИ-40-270- A-B 561691 FESTO - Бұрылмалы жетек, өлшемі 40, 20 Нм, 272°, G1/8, негізгі білік
2 388 618 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DSMI-40-270-A-B 561691
Поршеньнің диаметрі: 40мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: 40 • Позицияны анықтау: кірістірілген қозғалыс сенсорымен • Кабель ұзындығы: 30м • Қосылым: G1/8 • Қорғаныс класы: IP65 • Жұмыс кернеуі: 10 В тұрақты ток • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 561691 |
| Білік | никельмен қаптау, болат |
| Шығыс элементі | кілтпен білік |
| Поршеньнің диаметрі | 40 мм |
| Бұрылу бұрышын баптау диапазоны | 0 ÷ 270 deg |
| Кабель ұзындығы | 30м |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±1 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қосқыш корпусы | арматураланған полиамид (PA) |
| Макс. инерцияның массалық моменті, тік | 0,12 kgm2 |
| Макс. инерцияның массалық сәті, көлденең | 0,12 кгм2, кгм20,12кгм2 |
| Макс. осьтік күш | 120Н |
| Макс. токты тұтыну | 4мА |
| Макс. қылқаламның пульсациялық тогы | 10 mA |
| Макс. радиалды күш | 350Н |
| Макс. қозғалыс жылдамдығы | 2000 °/с |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 2Гц |
| Таңбалау | DSMI-40-270-A-B |
| Салмақ | 3950г |
| Мин. инерцияның массалық моменті, тік | 0,006 kgm2 |
| Мин. инерцияның массалық моменті, көлденең | 0,006 кгм2, кгм20,01кгм2 |
| Мин. қозғалыс жылдамдығы | 50 °/с |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен |
| Өлшеу жүйесінің муфтасы | TPE-U(PU) |
| Позициялаудың ең аз жүрісі | 15° Soft Stop жүйесімен,позициялау үшін 5° |
| Тәуелсіз сызықтық | 0.0025 |
| Позицияны анықтау | кіріктірілген орын ауыстыру датчигімен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Айналмалы қалақ | Арматурасы бар ПЭТ |
| Қосылу кедергісінің қателігі | 0.2 |
| Қосылу | G1/8 |
| Монтаждау позициясы, позициялау | Кез келген |
| Жартылай шеңберлі шпонка | Болат |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | маймен жұмыс істеу мүмкін емес |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [6:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс кернеуі | 10 V DC |
| Рұқсат ету қабілеті | 0.1° |
| Жүрісті соңғы қалыптарда қысқарту | 5 ° |
| Қосылу кедергісі | 5 kOhm |
| Жоғары жүрістегі стандартты позициялау уақыты, көлденең | 0,30/0,55 s |
| Төмен жүрістегі стандартты позициялау уақыты, көлденең | 0,25/0,25 s |
| Бекіту иінтірегі | Алюминий қорытпасы,Анодталған |
| 6 бар кезіндегі теориялық сәт | 20Нм |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | айналмалы қалақ;шарикті мойынтірегі бар жетек білігі |
| Өлшем | 40 |
| Дәлдік, позициялау | +/- 0,3 deg |
| Бұрылу бұрышы | 0 ÷ 272° |
| Бекіткіш | болат |
- Бағасы: 2 388 618 ₸

