
- Бар
- Коды:12763
VMEF-KT-M32-M-G14 8047103 FESTO - Пневматикалық шектеу қосқышы. бірге ролик. рычагпен, 3/2 БІРАҚ/НЗ, G1/4
237 868 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VMEF-KT-M32-M-G14 8047103
Клапанның қызметі: 3/2 НО/НЗ • Басқару түрі: механикалық • Стандартты номиналды шығын: 870л/мин • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8047103 |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. жүріс лимиті (қатаң) | 11 mm |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 3Гц |
| Таңбалау | VMEF-KT-M32-M-G14 |
| Салмақ | 218ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау адаптері | Мырышталған болат |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Жетек күші | 32.7Н |
| Қоршаған орта температурасы туралы ескертпе | Жылудың тозуға әсері |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.95 ÷ 10бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 870л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | механикалық |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Басқарушы элемент | роликті иінтіректің сынуы |
| Шартты өту | 6мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ/НЗ |
| Ені | 20мм |
- Бағасы: 237 868 ₸






