
- Бар
- Коды:12775
VMEF-SCZ-M52-M-G14 8031327 FESTO - Поршеньді пневматикалық дистрибьютор, 5/2 моност., G1/4
282 335 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VMEF-SCZ-M52-M-G14 8031327
Клапанның қызметі: 5/2 моностабильді • Басқару түрі: механикалық • Пилоттық кезеңнің қуаты: сыртқы • Стандартты номиналды шығын: 1200л/мин • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8031327 |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | арматураланған полиамид (PA) |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 3Гц |
| Таңбалау | VMEF-SCZ-M52-M-G14 |
| Салмақ | 184ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық қысым | 2.5 ÷ 10бар |
| Пилоттық каскадты тамақтандыру | сыртқы |
| Пилоттық ауаны жеткізу | M5 |
| Қосылу | G1/4 |
| Жетек күші | 14Н |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.95 ÷ 10бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 1200 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | механикалық |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Басқарушы элемент | поршень |
| Шартты өту | 7мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
| Ені | 20мм |
- Бағасы: 282 335 ₸






