
- Бар
- Коды:12845
RW/O-3-PK-3 10750 FESTO - Пневматикалық шектеу қосқышы. әткеншекпен. рычагпен, 3/2 НО/НЗ, 3 мм (түтік)
206 940 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы RW/O-3-PK-3 10750
Клапанның қызметі: 3/2 НО/НЗ • Басқару түрі: механикалық • Стандартты номиналды шығын: 80л/мин • Жалғау: 3 мм • Корпус материалы: полиформальдегид (POM)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Бөлшектердің түрі | Клапан |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 10750 |
| Кіру (1/P арна) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | полиформальдегид (ПОМ) |
| Таңбалау | RW/O-3-PK-3 |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | 3 мм |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [-:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 8бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 80л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Басқару түрі | механикалық |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Басқарушы элемент | роликті қол тербелмелі |
| Шартты өту | 2,5 мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ/НЗ |
- Бағасы: 206 940 ₸


