
- Бар
- Коды:12847
SO-3-PK-3-B 10403 FESTO - Поршеньді пневматикалық дистрибьютор, 3/2 БІРАҚ, 3 мм (түтік)
93 328 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SO-3-PK-3-B 10403
Клапанның қызметі: 3/2 БІРАҚ • Басқару түрі: механикалық • Стандартты номиналды шығын: 60л/мин • Жалғау: 3 мм • Корпус материалы: жез;полиформальдегид (POM)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 10403 |
| Кіру (1/P арна) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Ғимарат | жез;полиформальдегид (POM) |
| Таңбалау | SO-3-PK-3-B |
| Салмақ | 0.007ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Қосылу | 3 мм |
| Жетек күші | 6Н |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.95 ÷ 8бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 60л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Басқару түрі | механикалық |
| Басқарушы элемент | поршень |
| Шартты өту | 1,8 мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ |
- Бағасы: 93 328 ₸


