
- Бар
- Коды:12724
VHEF-EST-B32-G18 4106814 FESTO - қосқышы бар пневматикалық дистрибьютор 2-позиция. бекітумен, 3/2 бист., G1/8
134 555 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VHEF-EST-B32-G18 4106814
Клапанның қызметі: 3/2 бистабильді • Басқару түрі: қолмен • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 750л/мин • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4106814 |
| Кіру (1/P арна) | G1/8 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/8 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/8 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | арматураланған полиамид (PA) |
| Макс. жетектегі көлденең күш | 200 N |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 0.5Гц |
| Жетектегі максималды күш | 200 N |
| Таңбалау | VHEF-EST-B32-G18 |
| Салмақ | 206ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегіменкеме тесігіорнату панеліне орнату |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.95 ÷ 10бар |
| Қолмен қайталау | бекітумен |
| Тұтқа | Арматурасы бар ҚБ |
| Стандартты номиналды шығыс | 750 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | қолмен |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Басқарушы элемент | бекіткіші бар 2-позициялы ауыстырып қосқыш |
| Шартты өту | 5,6 мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 бистабильді |
| Ені | 20мм |
- Бағасы: 134 555 ₸







