
- Бар
- Коды:12729
VHEF-HS-B53C-G14 4165866 FESTO - Бұрылмалы иінтірегі бар пневмотаратқыш, бист. 5/3 жабық, G1/4
454 028 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VHEF-HS-B53C-G14 4165866
Клапанның қызметі: 5/3 ортаңғы позицияда жабық қос тұрақты • Басқару түрі: қолмен • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 1200л/мин • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4165866 |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | арматураланған полиамид (PA) |
| Макс. жетектегі көлденең күш | 200 N |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 0.5Гц |
| Жетектегі максималды күш | 200 N |
| Таңбалау | VHEF-HS-B53C-G14 |
| Салмақ | 298ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегіменкеме тесігіорнату панеліне орнату |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.95 ÷ 10бар |
| Қолмен қайталау | бекітумен |
| Тұтқа | Арматурасы бар ҚБ |
| Стандартты номиналды шығыс | 1200 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | орамды |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | қолмен |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Басқарушы элемент | айналмалы иінтірек |
| Шартты өту | 7мм |
| Клапанның қызметі | 5/3 бистабильді ортаңғы қалыпта жабық |
| Ені | 20мм |
- Бағасы: 454 028 ₸







