
- Бар
- Коды:12751
VHEF-P-M52-M-G14 5299715 FESTO - Пневматикалық дистрибьютор, басу түймесі бар, 5/2 моност., G1/4
276 295 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VHEF-P-M52-M-G14 5299715
Клапанның қызметі: 5/2 моностабильді • Басқару түрі: қолмен • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 1200л/мин • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 5299715 |
| Кіру (1/P арна) | G1/4 |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | G1/4 |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | G1/4 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | арматураланған полиамид (PA) |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 0.5Гц |
| Таңбалау | VHEF-P-M52-M-G14 |
| Салмақ | 215ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегіменкеме тесігіорнату панеліне орнату |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Ағынның бағыты | қайтымды |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Жетек күші | 42Н |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.95 ÷ 10бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 1200 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздау түрі | жұмсақ |
| Басқару түрі | қолмен |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Басқарушы элемент | басу түймесі |
| Шартты өту | 7мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
| Ені | 20мм |
- Бағасы: 276 295 ₸




