
- Бар
- Коды:12841
K/O-3-PK-3 13793 FESTO - Басу түймесі бар пневмотаратқыш, 3/2 НО/НЗ, 3 мм (түтік)
81 898 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы K/O-3-PK-3 13793
Клапанның қызметі: 3/2 НО/НЗ • Басқару түрі: қолмен • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 80л/мин • Жалғау: 3 мм • Корпус материалы: полимер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 13793 |
| Кіру (1/P арна) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Шығару/шығару/дренаж (3/R, 5/S арналары) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Шығу (2/A, 4/B арналары) | 3 мм (ішкі түтік) |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | полимер |
| Таңбалау | K/O-3-PK-3 |
| Салмақ | 20ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | 3 мм |
| Қалыпты жабық үшін жетек күші | 24Н |
| Қалыпты ашық үшін жетек күші | 17Н |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [-:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0 ÷ 8бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 80л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Басқару түрі | қолмен |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Басқарушы элемент | басу түймесі |
| Шартты өту | 2,5 мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 БІРАҚ/НЗ |
- Бағасы: 81 898 ₸


