
- Бар
- Коды:107013
W1840400050 METAL WORK - ISO 15552, 40x50 мм тот баспайтын пневматикалық цилиндр
1 651 658 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы W1840400050
Поршеньнің диаметрі: 40мм • Жүріс: 50мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: ISO 15552 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Қосылуы: G1/4 • Корпус материалы: тот баспайтын болат AISI 304
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | W1840400050 |
| Поршеньнің диаметрі | 40 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | тот баспайтын болат AISI 304 |
| Қақпақ | тот баспайтын болат AISI 304 |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| Өзек бұранда | M12x1.25 |
| Үйлесімділік | ISO 15552 нерж.METAL WORK MWP-ISO 15552 SS |
| Стандарт | ISO 15552 |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 754Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 50 мм |
| Өзек | тот баспайтын болат AISI 316 |
- Бағасы: 1 651 658 ₸

