
- Бар
- Коды:89359
W1430205030 METAL WORK - Бағыттағышы бар пневмоцилиндр, 20х30 мм
531 882 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы W1430205030
Guided compact cylinder cushioned, with ball-bearings ø20 stroke 30
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | W1430205030 |
| Поршеньнің диаметрі | 20мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Салмақ | 700г |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 189Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Барысы | 30 мм |
- Бағасы: 531 882 ₸

