
- Бар
- Коды:89276
W1430322150 METAL WORK - Бағыттағышы бар пневмоцилиндр, 32х150 мм
2 353 480 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы W1430322150
Guided compact cylinder with bronze bushings ø 32 stroke 150
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | W1430322150 |
| Поршеньнің диаметрі | 32мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Салмақ | 2800г |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 483Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Барысы | 150мм |
- Бағасы: 2 353 480 ₸

